Zayıflamak İstiyorum Diyorsanız 7 Öneri - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Zayıflamak İstiyorum Diyorsanız 7 Öneri

Zayıflamak İstiyorum Diyorsanız 7 Öneri
4 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 974 kez okundu.

ağlıklı zayıflamak ve hızlı şekilde kilo vererek kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız, kesinlikle hedefinizi belirlemeli ve hemen harekete geçmelisiniz. Zayıflamak isteyenlere tam 7 önerimiz olacak. Bunlara harfiyen uymalı ve kesinlikle vazgeçmemelisiniz. İstediğiniz kiloya ve görüntüye erişmek için bu zamana kadar yaptıklarınızı ya da gerçekleştiremediklerinizi bir kenara bırakın ve şimdi size önereceğimiz 7 yöntemi deneyin.

  1. Sabahları ılık limonlu ve tarçınlı su için

Özellikle sabah güne erken başlamak ve metabolizmayı ateşlemek en önemli olanıdır. Sağlıklı bir güne uyanmak ve bedenen buna hazır olmak için size yardımcı olacak 3 şey var; su, limon ve tarçın. Bir gece önceden 1 bardak suyun içerisinde 1 çubuk tarçını bekletin ve ertesi sabah içerisine yarım limon suyu sıkarak için. Bunun her sabah aç karnına yaptığınız zaman ne kadar çok faydasını göreceğinizi siz de fark edeceksiniz.

  1. Her gün en az 30 dakika yürüyün

Çok klasik ama oldukça doğru bir yöntemdir. Gün boyu oturmak size asla iyi gelmez. Her yeriniz ağrır ve hareketsiz kaldığınız için farklı sorunlar yaşamaya başlarsınız ki bunun başında kilo almak geliyor. Belki de sadece bu yüzden zayıflayamıyorsunuz. İşte bunun için her sabah ya da her akşam en az 30 dakika yürüyün.

  1. Sebzeleri hayatınıza dahil edin

Beslenme kuralları arasında en önemli olan şey tabi ki sağlıklı yiyeceklerdir. Bunun başında gelen sebzeleri hayatınıza dahil etmelisiniz. Sadece hazır beslenme ya da et tüketimi doğru değildir. Düzenli ve sağlıklı beslenerek harika bir bedene sahip olabilirsiniz.

  1. Ara öğünleri sakın atlamayın

En önemli kurallardan birisidir. Günde 2 tane ara öğün şart. Sabah saat 11.00 ve saat 16.00’da kesinlikle sağlıklı bir ara öğününüz olmalı.

  1. Sabah kahvaltısını atlamayın

Özellikle sabah kahvaltı yapmayanların ne kadar büyük hata ettiğini bilmelisiniz. Sabah kahvaltınızı mutlaka yapmalısınız.

  1. Bol su tüketim

Günde ortalama 2,5 litre su kesinlikle içmelisiniz.

  1. Akşam yemeği

Akşam yemeğinizi en geç saat 19.00’da yemelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg