Soğan Kokusu İçin Çözümler - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Soğan Kokusu İçin Çözümler

Soğan Kokusu İçin Çözümler
22 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 410 kez okundu.

Soğan sayısız faydaları nedeniyle şifalı bitkiler arasında önemli bir yere sahiptir. Soğan kokusundan hoşlanmayanlar için bazı pratik bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Dilinizi fırçalayın.
Kötü nefes kokusunu sınırlamak için yanlış inançlar ve etkili ilaçlar
Kalp için iyi, toplum hayatı için riskli bir durum. “Soğan geçici ağız kokusu denilen kokudan sorumludur,” Roma La Sapienza Üniversitesi’nin araştırmacı diş sağlığı uzmanı Gianna Maria Nardi diyor. “Onun nefes üzerinde etkisi 72 saat sürer ve burada babaannelerin ilaçları gerekmez. Kahve çekirdekleri, süt, meyan kökü, maydanoz gibi şifalı bitkiler veya sakız kısa bir süre için soğan kokusunu alıyorlar. ” Özellikle soğan ile hazırlanan soğan kürü gibi faydalı bir kürü soğan kokusundan ötürü tüketemeyenler için bu öneriler oldukça yararlı olacaktır.

Soğan Kokusu İçin Çözümler
Kötü nefesi hafifletmek için tek bir çözüm vardır: diş fırçası. ” Soğan yedikten sonra dişlerinizi iyice fırçalamanız gerekiyor. Ama tek dişlerinizi değil, aynı zamanda dilinizi de, özellikle de boğaza doğru olan üst kısmını iyice fırçalamanız gerekiyor.” Gianna Nardi diyor. “Aynı zamanda sprey ve gargaralar da yararlıdır. Çünkü onlar vücut kokusundan sorumlu bakterilerin toplandığı tonsiller nişlere ulaşıyorlar.”
Eğer ağzınızda kötü soğan kokusu kalmışsa ve siz bu kokudan kurtulmak istiyorsanız bu yolu deneyin. Bazı inançlar sadece az bir süreliğine çalışıyorlar.

Bir önceki yazımızda genç kalmanın sırları başlıklı bir makale yayınladık.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg