Sistit Nedir? Sistit Hastalığına Şifalı Gelen Bitkiler Nelerdir? - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Sistit Nedir? Sistit Hastalığına Şifalı Gelen Bitkiler Nelerdir?

Sistit Nedir? Sistit Hastalığına Şifalı Gelen Bitkiler Nelerdir?
4 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.103 kez okundu.

Sistit, kadın ve erkeklerde bağırsaklarda yaşayan bir bakteridir.  Kadın hastalarda sık sık sistit hastalığının görülmesinin nedeni idrarı mesaneden taşıyan idrar yollarının erkeklere oranla daha kısa olmasından kaynaklanmaktadır.

İdrar yolu ve enfeksiyonuda denilen bu hastalık hakkında daha öncede bilgiler vermiştik.  Bu konu hakkında bir önceki yazımız olan İdrar Yolları Enfeksiyonu ve Belirtileri yazımızda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İdrar yolları enfeksiyonu hakkında Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun özel bir kürünü bu yazı ile paylaşmak istedik. İdrar yolu yani sistik hastalığına iyi gelen şifalı bitkilerden hazırlanan bu kürün hazırlanışı şu şekildedir;

Sistit Tedavisi için Hazırlanacak Kür Malzemeleri

1 bardak su

1 tatlı kaşığı karabaşotu

1 tatlı kaşığı melisa otu

Sistit Tedavisi İçin Şifalı Kür Hazırlanışı

Sistit tedavisi için kürümüzü hazırladıktan sonra 3 gün boyunca karabaşotu kürünü günde 3 kez içilmek üzere kullanılır. Diğer 3 gün ise melisa otunu günde 3 kez içilmek üzere kullanılır.

Bir bardak suyu kaynattıktan sonra ilk üç gün için karabaş otunu 3 dakika kadar kaynatıp ılıması beklendikten sonra günde 3 sefer olmak üzere 3 gün boyunca içilir.

Aynı işlem 3 gün dolduktan sonra melisa kürü ile 3 gün boyunca devam ettirilir ve bu işlem 21 gün bu şekilde sırasıyla devam ettirilir.

İdrar yolları enfeksiyonlarında Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlunun karabaşotu kürü ve melisa kürü ile uygulanan şifalı kürünü sizlere sunduk. Faydalı ve şifalı kürler hakkında bilgileri artık sayfamızın Şifalı Kürler kategorisinden öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz idrar yolları enfeksiyonu veya sistit ile alakalı olarak önceden hazırladığımız  İdrar Yolları Enfeksiyonu ve Belirtileri yazımızıda okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg