Rahim Sarkması Nedir? Şifalı Gelen Bitkiler Nelerdir - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Rahim Sarkması Nedir? Şifalı Gelen Bitkiler Nelerdir

Rahim Sarkması Nedir? Şifalı Gelen Bitkiler Nelerdir
3 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.541 kez okundu.

Rahim sarkması bu aralar googlede en çok aranan hastalıklar içerisinde yer alıyor. Bayanlarda rahmin normalde bulunması gereken yerden daha aşağıya yani vajinaya doğru sarkmasına rahim sarkması deniliyor. Rahim sarkması dikkat edilmeyen hususlar ile dışardan görünecek kadar aşağı inebilir.

 

Bayan hastalarda rahim sarkmasının başlıca nedenleri olarak kas ve bağ zayıflaması, hızlı kilo almak veya kaybetmek, kronik öksürük gibi kas zorlanmalarına etki edecek hastalıklar olabilir.

Bayan okurlarımızın merak ettiği ilk şeylerden biri şüphesiz rahim sarkmasının belirtileri olacaktır. Bir hastada rahim sarkmasının başlıca belirtileri şunlardır;

 

Karnın aşağı kısımlarında ağırlık, sırt ve karnın alt kısımlarında ağrı, bazı durumlarda rahmin dişardan görülmesi, idrar tutamama gibi durumlar rahim sarkmasının belirtileri olabilir

.

Şifalı bitkiler ansiklopedilerinde rahim sarkması hakkında detaylı bilgiler bulabilmekteyiz. Ancak rahim sarkmasında öncelikli olarak en yakın hastane veya aile hekiminize konu hakkında danışmanız gerekecektir. Doktorunuzun tavsiyeleri ile alternatif bitkisel ilaçları kullanmanızda fayda olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg