Miyom Nedir? Bitkisel Tedavisi Nasıl Yapılır - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Miyom Nedir? Bitkisel Tedavisi Nasıl Yapılır

Miyom Nedir? Bitkisel Tedavisi Nasıl Yapılır
3 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.380 kez okundu.

Miyom Nedir? Miyom Hastalığına İyi Gelen Şifalı Bitkiler Nelerdir

Miyom, kadın hastalığının tanımı kısaca kas dokularında ortaya çıkan ve çoğunlukla kadınların dölyatağında, rahimde oluşan ura verilen isimdir. Bu hastalık kadınlarda 20 ila 40 yaşları arasında görülmektedir. Her dört kişiden birinde bu hastalık görünmektedir. Bu urlar ameliyat, ilaç ve bitkisel ilaçlar ile tedavi edilebilmektedir. İbrahim Saraçoğlu ameliyatsız bu tedavinin bitkisel tedavisini katıldığı bir programda anlatmıştı. Ama öncesinde biz hastalığı tanımaya devam edelim.

 

Miyom Hastalığının Belirtileri Nelerdir?

Miyom hastalığının en önemli belirtileri,

Kısırlık, Düşük doğum yapma, Adet görme düzensizliklerin başlaması, aniden başlayan sancılı kasık ağrıları, ve bu ağrıların uzun süreler devam etmesidir.

Miyom belirtilerinin gebelik dönemlerinde kendisini göstermesi çok ciddi tehlikerin belirtileri olarak görülmektedir. Bu durumda mutlaka özel veya aile hekiminize başvurmanız gerekmektedir. Miyom için şifalı kür ve bitkisel tedavi süreçleri bulunmaktadır ancak özellikle gebelik döneminde doktor kontrollerinde bu kürleri kullanmanızı önemle belirtmek isteriz.

Gebelikte yaşanan Miyom rahatsızlığı ile gebelikte düşük yapma, anne karnında bebek ölümü ile anne hayatının riske girmesi gibi mevzu bahis geçen etkileri vardır.

Peki Miyom hastalığına yani rahimde oluşan ur tedavisi için nasıl bir bitkisel tedavi yöntemi seçmelisiniz. Bu konu hakkında Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiye ettiği Soğan Kürü’nü yine aile hekiminize danışarak kullanmanız hastalığın erken tedavisinde kullanılabilecek tedavi yöntemidir.

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU Soğan kürü ve Faydaları hakkındaki yazımızı ve soğan kürünün nasıl yapıldığı hakkındaki bilgileri daha önce sizler ile paylaşmıştık. Dilerseniz vereceğimiz linkten Soğan Kürü hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg