Kullanım Şartları - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler

Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları

https://faydalisifalibitkiler.com sitesi bir bilgilendirme sitesidir,  sitemizdeki tüm bilgiler çeşitli internet sitelerinden ya da şifalı bitkiler alanında çalışması olan,  makalesi olan şahıslardan alıntı yapılmış yazılardır. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz. Tanı, tedavi ya da yönlendirme sitesi değildir. Site üzerinde yer alan yazıları doktorunuza danışmadan uygulamanız tavsiye edilmez. Sitedeki yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır, her insanın yapısı aynı değildir bir tedaviye başlamadan önce filmler, tahliller ölçümler ve belirli kriterle göz önüne alınır. Bu işin okulunu okumuş olan doktorlar tanı ve tedavi konusunda tek yetkili kişilerdir. Buradaki bilgileri uygulamak isterseniz, uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Aksi durumda şifalı bitkiler sitesi ve sahibi yasal bir sorumluluk kabul etmez. Site içerisindeki yazılar çeşitli kaynaklardan siteye aktarıldığı için yazıların doğruluğu konusunda site garanti veremez.

Bu sitedeki bilgiler hiç bir şekilde herhangi bir hastalığa tanı konması yada tedavisinin yapılması amacıyla kullanılamaz.Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş  sayılırlar. Bu sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur.

Bu yüzden bu bilgilerin doğruluğu konusunda şifalı bitkiler sitesi ve sahibi hiçbir garanti veremez ve sitedeki bilgiler yüzünden ya da bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten site sahibi yasal sorumluluk altında asla değildir.

Siteye kontrol dışı yazı yazılması durumunda dahi site sahibi kesinlikle sorumluluk kabul etmez.Site içeriğinden, siteye eklenen yazılardan, yazılar sonucu meydana gelebilecek mağduriyetten, sonuçlardan, sifali bitkiler sitesi ve sahibi hiçbir sorumluluk kabul etmez, site içeriği ile ilgili hiçbir konuda faydalisifalibitkiler.com sitesi ve sahibi yasal sorumluluk altında değildir.
Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.
Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmaz. Buradaki bilgiler, tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir. Ayrıca bir tedavi için tüm seçenekleri içermeyebilir. Bu sitede ya da aynı isim’e sahip olduğunu iddia eden ve kabul eden kişi ya da kişilerin beyanı esastır.

Bu sitedeki bilgiler kesinlikle doktor muayenesinin yerine geçmez. Gerçek bir muayene, teşhis ve tedavi için, hasta ve doktorun bir araya gelmesi ve tam bir fizik muayene yapılması, gerekiyorsa bazı tahlil ve filmler istenmesi gerekir.
Bu siteye giren ve okuduklarını uygulayan kişilerden şifalı bitkiler sitesi ve sahibi sorumlu değildir, siteye giren ve okuduklarını uygulayan kişiler faydalisifalibitkiler.com sitesi ve sahibini asla dava edemez, hiçbir hak talep edemez.

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız..Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.Sadece bilgilendirme amaçlı yazılardır.

 

Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıdaki maddeleri, kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.

Bu siteyi ziyaret eden kişiler, bu sayfadaki uyarıları, çekinceleri, sorumluluk reddini ve kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

 

Sayfa başına git
kamagra 100 mg