Kilo Vermenin Püf Noktaları: 7 Öneri - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Kilo Vermenin Püf Noktaları: 7 Öneri

Kilo Vermenin Püf Noktaları: 7 Öneri
6 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 245 kez okundu.

Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve muhteşem bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, size sunulan pek çok diyete göz atmalı ve en güzel olanı tercih etmelisiniz. Bizimde size 7 önerimiz olacak. Hem sağlıklı zayıflayacak hem de zorlanmayacaksınız. Bunun sırrını şimdi size açıklıyoruz.

Kilo Vermenin Püf Noktaları: 7 Öneri

1 – Kendinizi Aç Bırakmayın

En önemli kural budur! Asla aç kalmamalısınız. Eğer aç kalırsanız, metabolizmanız yavaşlar ve korumaya geçer. Yani yağ yakacağı varsa yakmaz ve siz kilo verememeye başlarsınız. Sizin için en önemlisi bu olmalı. Metabolizmanızı asla yavaşlatmamalısınız. Düzenli beslenmeli ve aç kalmamalısınız.

2 – Günlük Kalori Miktarını Belirlerken Gerçekçi Olun

Günlük yakacağınız ve tüketeceğiniz kalori miktarını iyi hesaplamalısınız. Yoksa olumsuz sonuçlar elde edebilirsiniz. Yanlış hesaplama yapmayın, kendinize dürüst olun ve doğru kararı verin. Eğer kendinizi dürüst davranmazsanız istemediğiniz sonuçlar ile karşılaşırsınız.

3 – Daha Çok Hareket Edin

Hareket her zaman önemli. Günde ortalama 10.000 adımın önemini artık bilmeyen yoktur. Gün içerisinde yapacağınız 45 dakikalık bir yürüyüş ile kendinize en büyük iyiliği yapacağınızı bilmelisiniz. Aksi takdirde kilo vermeniz yavaşlar hatta bir süre sonra durur.

4 – Daha Çok Su İçin

Su sağlıktır. Hayatınızın en önemli değeri su olmalıdır. Hem sağlıklı kalmak hem de sağlıkla zayıflamak için su içmekten asla vazgeçmeyin.

5 – Dengeli Beslenin

Dengeli beslenmek yani öğün aralarındaki dengeyi iyi sağlamak çok önemlidir. Siz ne kadar dengeli beslenirseniz, metabolizmanızda o kadar sağlıklı çalışır ve kaloriyi de o derece iyi ayarlamış olursunuz.

6 – Gerçek Besinler Tüketin

Besin değeri yüksek ve gerçekten sağlıklı besinleri tercih etmelisiniz. Lifleri mutlaka hayatınıza sokmalısınız ve öyle beslenmelisiniz. Emin olun ki kendiniz için vereceğiniz en güzel karar budur.

7 – Kendinizi Çok Sıkmayın

Eğer strese girer ve daha hızlı kilo vermek için kendinizi sıkmaya başlarsanız asla kilo veremezsiniz. Sadece stresi yaşamış ve bedeninizi sıkmış olursunuz. Bu da sizin kilo vermenize değil daha da gerilmenize yardımcı olur ve bir süre sonra kilonuzun olduğu yerde kaldığını fark edersiniz.

Etiketler:

Kilo Vermenin Püf Noktaları: 7 Öneri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Makale Yazan dedi ki:

    Bilinçsiz ve özellikle beslenme dengenizi bozmak yerine , buradaki öneriler ile kendinizi ve bedeninizi yıpratmadan, bağışıklık sisteminizi bozmadan da zayıflayabileceğinizi gördünüz 🙂 Sadece biraz bilinçli olmak yeterli. Paylaşım için teşekkürler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg