İbrahim Saraçoğlu, Zayıflama Kürü, Nasıl Yapılır? - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


İbrahim Saraçoğlu, Zayıflama Kürü, Nasıl Yapılır?

İbrahim Saraçoğlu, Zayıflama Kürü, Nasıl Yapılır?
2 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.154 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlunun zayıflama kürünü anlatacağız.İbrahim Saraçoğlunun zayıflama kürü nasıl yapılır, ne kadar süre kullanılmalı bu konular hakkında ibrahim Saraçoğlu’nun anlattığı bilgileri sizinle paylaşacağız. Zayıflama küründe beyaz lahana, maydanoz, limon kullanılmaktadır.

Öncelikle dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmaktadır. Zayıflama kürü troid hastalarına zararlıdır. Zayıflama kürünü troit hastalarının kullanmalarını İbrahim Saraçoğlu tavsiye etmemektedir. Bu bilgiyi lütfen dikkatlice okuyunuz.

 

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama kürü (beyaz lahana-maydanoz-limon)

Kaynamakta olan yarım litre klorsuz yani çeşme suyu olmaması gereken suya, dört adet iri lahana yaprağını çok fazla doğramadan ekleyiniz. Kaynattığınız kabın ağzını kapalı olarak 3 dakika kaynatınız. 3 dakika kaynadıktan sonra kaynayan lahanaların içerisine yarım demet gövde saplarıyla beraber taze yeşil maydanozu ekleyiniz iyice karışmasını sağlayınız. Maydonuzu attıkdan sonra 2 dakika daha kaynamasını bekleyiniz. 5 dakika kaynama işlemi bittikten sonra kürün ılımasını bekleyiniz. Kür Ilıdıktan sonra süzüp suyunu ayrı bir kaba alınız ve lahana ve maydanozları biraz ezerek ama sadece bastırarak suyunu salmasını sağlayın. Diğer kaba ayırdığınız haşlama suyunu dilerseniz 3’e ayırın ve sabah, öğle ve akşam içebilirsiniz. Yadda iki ayrı öğünde sabah ve akşam içebilirsiniz. İbrahim Saraçoğlu aç karnına içilmesinin daha faydalı olduğunu söylüyor. Eğer istemiyorsanız öğünlerden en erken iki saat sonra da içerbilirsiniz. Yapmanız gereken içmeden önce iki yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyunu haşlanmış suyla karıştırıpda içebilirsiniz. İçeceğiniz miktar kadarına iki yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu ilave edilmelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlunun zayıflama kürü günlük hazırlanmak zorundadır.

ibrahim-saracoglu

İbrahim Saraçoğlu, Lahana, maydanoz, limon suyu karışım kürünün uygulaması;

 

21 gün boyunca uygulanır ve her 7 günde bir 3 gün ara verilir.

Zayıflama kürünü yılda 2 veya 3 kez uygulayabilirsiniz. Kış aylarında alınan kiloları bahar ve yaz mevsimine girmeden önce rahatça verebilirsiniz.

Bu kürü uygulamadan önce lütfen doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz ve troid hastalarına önerilmediğini unutmayınız.Uyarılar lütfen dikkate alınız.

Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz İbrahim Saraçoğlu’nun kolesterol hastalarına yaptığı uyarıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg