İbrahim Saraçoğlu Kuru İncir Kürü ve Faydaları - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


İbrahim Saraçoğlu Kuru İncir Kürü ve Faydaları

İbrahim Saraçoğlu Kuru İncir Kürü ve Faydaları
1 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 7.794 kez okundu.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu Kuru İncir Kürü yapımı ve faydaları hakkında şöyle bilgiler veriyor.
İbrahim Saraçoğlu Kuru incir Kan Yapıcı Kürü;
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz(çeşme suyu olmayacak ) suya sekiz-dokuz adet kuru inciri ilave ediniz ve yedi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Kaynaması tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz ve suyunu süzünüz. ( Şifalı bitkileri kayanatarak demleme ve şifalı bitki çayı hazırlama yöntemlerini isterseniz Şifalı Bitki Çayları Demleme Yöntemleri yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. )Elde edilen kuru incir kürü üçe veya ikiye bölerek öğünlerden 10-15 dakika önce aç karına içilir.
2x21U+7A
21 gün uygulama+7gün ara+21 gün uygulama
toplam 42 günlük uygulama

 

şeklindedir. Bu formülün anlamı şudur: İki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası varsa, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.
kuru-incir-kuru
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kuru İncir Kürü, Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştırıcı İncir Kürü
Bir litre kaynamakta olan klorsuz(çeşme suyu olmayan ) suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve 20 dakika kaynamasını bekleyiniz. Kaynaması tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz ve ılık kürü süzünüz. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden 10 ila 15 dakika önce aç karnına içilir.
2x25U+7A

 

25 gün uygulama+7 gün ara+25 gün uygulama
toplam 50 günlük uygulama şeklindedir.

Bu formülün anlamı, iki defa yirmibeş gün uygulanır ve her yirmibeş gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi elli gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası varsa soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu dikkat edilmesi gereken noktaları şöyle belirtmiştir.
Kuru incir kürünün faydaları olduğu kadar kuru incir kürünün zararları da olabilmektedir. Kuru incir kürünü doğru kullanabilmeniz için öncelikle yapmanız gereken işlemler şöyledir.
Prolaktin yüksekliği olan kişilere İbrahim Saraçoğlu Kuru İncir kürünün kullanımını önermemektedir.
Başka bir husus olarak İbrahim Saraçoğlu hekiminizin önerdiği ilaçlar varsa, mutlaka kullanınız diyor ve bu bitkiye karşı alerjiniz olup olmadığını öğreniniz. Bu yazıdaki tüm bitkisel uygulamalar ancak ve ancak yetişkinler içindir. Burada okuduğunuz bilgilerin, yardımcı ve destekleyici olduğunu gözardı etmeyiniz. Hekiminize danışmadan buradaki bilgilerle kendi kendinize kesinlikle teşhis koymayınız ve uygulamayınız. Kuru incir kürü şifalı bitkiler sitemizde ancak bilgi amaçlı yazılmıştır. En iyi sonuçları ancak doktorunuz ile birlikte alabilirsiniz.
Kuru İncirin diğer faydalarını öğrenmek isterseniz kuru incirin faydaları kakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Kuru incirin faydaları ve özelliklerini bilmek için Kuru İncirin Faydaları tıklayın.

İbrahim Saraçoğlu Kuru İncir Kürü ve Faydaları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. asya dedi ki:

    zayıflak için daha kolay ve daha pıratik bilgiye ihtiyacım var

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg