Hızlı Kilo Vermenin Yolları - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Hızlı Kilo Vermenin Yolları

Hızlı Kilo Vermenin Yolları
27 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 258 kez okundu.

Eğer zayıflamak istiyorsanız ve bunu biran önce hayata geçirmek istiyorsanız, seçimlerinizi hemen yapmalısınız. Hızlı kilo vermenin yollarını sizin için araştırdık. Hem dilediğiniz kiloya kolayca inebilecek hem de dilediğiniz gibi kilonuzu koruyabileceksiniz. Peki, hızlı kilo vermek için neler yapmalı? Nelere dikkat etmeli? İşte sizin için detaylar.

Hızlı kilo vermek için kaç öğün yemek yemeli?

Sık sık ama az porsiyonlar tüketmek her zaman en güzel olanıdır. Mesela bir gün içerisinde 3 ana öğün 2 ara öğününüz olmalıdır. Akşam yatmadan saat 21.00’da 1 bardak süt ya da aran tüketmelisiniz ki sabaha tok uyanın. Ortama 3 saat arayla kesinlikle bir şeyler yemelisiniz. Metabolizmanızı hızlandırmak için kürler uygulamalı ve özellikle sabah saatlerinde bu kürleri yapmalısınız.

Kahvaltı en önemli öğün

Her sabah farklı bir kahvaltı çeşidi ile kendinizi şaşırtın. Vücudunuza sürprizler hazırlayın. Mesela bir sabah bol yeşillikle kahvaltı yapın, ertesi sabah süt içerinde yulaf ve meyvelerle kahvaltı yapın. Böylece farklılık yaratmış olursunuz.

Çok su içmek kilo verdirir mi?

Bir insanın günde ortalama en fazla 2,5 litre su tüketmesi en sağlıklı olanıdır. Sağlıklı beslenerek günde 2,5 litre su tüketerek yeterli su ihtiyacınızı almış olursunuz. Bunun dışında fazla su tüketmek ve özellikle akşam saat 21.00’den sonra bol su içmek sadece vücudunuzun ödem tutmasına sebep olacaktır.

 

Yürüyüş yapmadan olmaz

Zayıflamak istiyorsanız kesinlikle yürüyüş yapmalısınız. Yavaş tempo ya da hızlı tempo; siz kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız yapmalısınız. Günde ortalama 10 bin adım atmanız gerektiğini kesinlikle unutmamalısınız.

Daha çok kilo vermek için bol oksijen

Egzersiz yapmak ve yürüyüş yapmak için doğru nefes alıp vermek hep en önemli olanıdır. Doğru nefes tekniklerini kullanmalısınız.

Tuzu azaltın!

1 gram tuz vücutta yaklaşık 250 ml. su tutmaktadır. Bunu biliyor muydunuz? İşte bunun için hayatınızdan tuzu olabildiğince çıkarın. Özellikle kaya tuzu tüketmeye özen gösterin.

Sebzeleri hayatınıza dahil edin

Sebzeleri hayatınıza dahil etmelisiniz. Ne olursa olsun günde 1 öğün kesinlikle sebze tüketmelisiniz. Bunun önemini kilo vermeye başladığınız zaman anlayabilirsiniz.

Etiketler:

Hızlı Kilo Vermenin Yolları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yunus Emre Akkaş dedi ki:

    Bu Konu Özellikle Bayanları İlgilendiren Bir Konu Bayanlar Zayıflamak İstiyorsa Bu Güzel Yazınızı Gözden Geçirmeleri Gerek. Gerçekten Harika Bir Yazınız Olmuş Sizlere Teşekkür Ederim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg