Hızlı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir? - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Hızlı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir?

Hızlı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir?
6 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 311 kez okundu.

Kalıcı ve sağlıklı zayıflamak için seçimlerinizi hızlı kilo verme yöntemlerinden yana yapabilirsiniz. Hem bedenen rahatlamış olacaksınız hem de hızlı şekilde kilo verebileceksiniz. Ancak bunu için disiplinli olmak gerekir. Peki, hızlı kilo vermenin yolları nelerdir? Gelin, hep birlikte öğrenelim.

Bol su için

Hayatınızındın asla çıkarmamanız gereken şeydir, su. Günlük ortalama 2,5 litre su tüketerek sağlıklı şekilde zayıflayabilir ve bedenen sağlıklı kalabilirsiniz. Hem sindirim sistemi hem de cilt sağlığı için suyun ne kadar önemli olduğunu siz de biliyorsunuz.

Yeşil çay için

Her sabah kahvaltı yaparken ya da kahvaltıdan hemen önce yeşil çay tüketmelisiniz. Metabolizmanızı ateşleyecek ve sizi harekete geçirecek olan yeşil çayın faydaları saymakla bitmez. Yeşil çayın faydalarını biliyorsunuz ve hayatınıza dahil etmekten çekinmemelisiniz.

Sabahları yumurta yiyin

Sabah kahvaltısında yumurta kesinlikle tüketmelisiniz. Haşlanmış, kayısı kıvamı ya da az yağ ile yapılmış olan bir omlet yiyebilirsiniz. Hem tok kalmanızı hem de enerjinizi yükseltecek olan besin değerleri ile mutlaka tabağınızda yer almalı.

Hindistan cevizi ve yağı tüketin

Hindistan cevizi ara öğün olarak tüketilebilir ya da Hindistan cevizi sütünü hayatınıza dahil edebilirsiniz. Yağın önemi oldukça büyük ve ayrıca sindirim sistemi içinde çok önemlidir.

Karbonhidratı azaltın

Hayatınızdan makarna ve pirinci çıkarmalısınız. Tabi ki arada az miktarda tüketebilirsiniz ancak en önemlisi sağlıklı beslenme için bunları her gün ya da her hafta tüketmemenizdir.

Tatlandırıcı ve şekeri hayatınızdan çıkarın

Hayatınızdan beyazları çıkarmalısınız. Bunların başında gelen şeker ve tatlandırıcılar sağlığınız için oldukça zararlıdır. Şekeri hayatınızdan çıkardığınız zaman ne kadar güzel bir karar verdiğinizi sonuçlarını aldığınızda siz de göreceksiniz.

Günlük yediklerinizi not edin

Bu en önemli detaydır aslında. Çünkü her yediğinizi yazarak ne kadar doğru bir karar verdiğinizi siz de göreceksiniz. Eğer çok şey yiyorsanız, bunu kendiniz görerek hemen hayatınızdan fazlalıkları çıkarma kararı alacaksınız.

Yürüyüş yapın

Gün içerisinde yapacağınız tempolu 45 dakikalık bir yürüyüş ile hızlıca kilo verme yolunda en büyük adımı atabileceğinizi bilmelisiniz.

Ara öğünleri kaçırmayın

Tabi ki çok acıkmamak için sağlıklı beslenme yöntemlerinden ara öğünlerle beslenmeyi unutmamalısınız.

Etiketler:

Hızlı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Serkan dedi ki:

    Sanırım hızlı kilo vermenin yolları arasında ilk olarak sağlıklı, düzenli beslenmek ve şekerden uzak durmak gerekiyor. Güzel konu olmuş teşekkürler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg