Balgam Söktürücü Bitkiler, Balgam Sökücü Bitkiler - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Balgam Söktürücü Bitkiler, Balgam Sökücü Bitkiler

Balgam Söktürücü Bitkiler, Balgam Sökücü Bitkiler
14 Haziran 2012 tarihinde eklendi, 864 kez okundu.

Balgam insanlar da akciğerde bulunur ve rutubetli ve soğuk sudan oluşur. Bebeklerde bile görülen balgam tedavisi için balgam sökücü ve balgam söktürücü bitkiler bulunmaktadır.

Balgamın çoğalması ile birlikte uyku bozukluğu ve uykuda ağırlık meydana gelir, tükürük artması ve ağız sulanması olur, idrar rengi beyaz olur, susama hissi azalır, ağızdan ekşi tatta balgam gelebilir.

Balgam Sebepleri

 

Uyku bozukluğu ile birlikte sersemlik oluşur. Buna bağlı olarak iştahsızlık, hazımsızlık, ağız kokusu, unutkanlık, mide zafiyeti gibi hastalıklara balgam neden olur.

Balgam söktürücü bitkiler

Balgam sökücü şifalı bitkiler balgam tedavisi için önemli bir konuma sahiptir, balgam söktürücü bitkilere göz atmadan önce bol bol su içmeniz gerektiğini hatırlatalım. Bebeklerde balgam oluşması durumunda bitki tedavisi yerine doktorunuza danışmalısınız, bitkilerin yan etkisi bebekler için zararlı olabilir.

Balgam bitkisel ve doğal tedavisi için karabiber, mısır, susam , zencefil, deve sütü ve bal gibi doğal yiyecekler, ortamı sıcak ve kuru olan gıdalar, balgam için şifadır,

 

Bu gıdaların yeteri kadar alınması ile balgam azaltılabilir, öncelikle doktorunuza başvurup gerekli tahliller ile birlikte tedavi olmanız sonrasında bu bitkileri yardımcı olarak doktorunuza danışarak tüketmeniz tavsiye edilir.

Bir önceki yazımızda ısırgan otu hakkında detaylı bilgiler içeren bir yazıyı ziyaretçilerimize sunduk.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg