Aşırı Zayıflık Hastalığı - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Aşırı Zayıflık Hastalığı

Aşırı Zayıflık Hastalığı
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 423 kez okundu.

Aşırı zayıflık günümüzde her 100 kişiden 1’inde görülmektedir. Bazı insanlar çok zayıf olmalarına rağmen kendilerini şişman hissederler ve sürekli kilo alırım korkusuyla yaşarlar ve bilinen bazı uygunsuz ve insan metebolizmalarına uygun olmayan davranışlarda bulunabilirler. Aşırı zayıflık hastalığında bazı şifalı bitkiler uzman doktorlar tavsiyesinde kullanılabilirler.

Bu şifalı bitkiler arasında çakal eriği, saplı meşe, ve şerbetçi otu bulunmaktadır.

Aşırı zayıflık ve zafiyetlerde ayrıca büyümeyi ve gelişmeyi destekleyici olan çakal eriğinin kullanılması bazı kitaplarda tavsiye edilir. Marmelatı, çayı, veya şarabı olan çakal eriğinin bu üç besini bu hastalıkda kullanılmaktadır.
Çakal Eriği

Acı ve sert bir tadı olan ve kendine özgü bir kokusu olan Saplı Meşe otu Aşırı zayıflık, Lenf bezlerinin şişmesi , Sindirim Organları Zayıflığı gibi bir çok hastalıkda şifa olarak kullanılır.
Saplı Meşe

Aşrı zayıflık hastalığında tedavi amaçlı kullanılan Şerbetçi Otu bu hastalığın dışında cilt hastalıklarında, iştahsızlıkda, nöralaji, sindirim bozukluğu gibi hastalıklardada kullanılmaktadır. Bu btkinin çoğu ülkede tarımı yapılmaktadır.
Saplı Meşe

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg