Ahmet & Elmas Maranki - Alerjiye Yönelik Pratik Bitkisel Kürler - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Ahmet & Elmas Maranki – Alerjiye Yönelik Pratik Bitkisel Kürler

Ahmet & Elmas Maranki – Alerjiye Yönelik Pratik Bitkisel Kürler
24 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 444 kez okundu.

Alerji hastalıklarında Şifalı bitkilerin faydaları ve yararlarını işleyeceğimiz bu konuda Sayın Ahmet Maranki hocamızın tavsiyelerini sizlere aktaracağız.

Sarımsak ve soğan içerdikleri kuersetin gibi yüksek konsantrasyonlu bileşikler nedeni ile alerjiye karşıu son derece yararlı olduğunu aktarmıştır. Bu bileşikler hastalığı alevlendirici reaksiyonları yavaşlatır ve eğer alerjiniz var ise bu yiyecekleri menülerinizde bolca bulundurulmasını Ahmet & Elmas Maranki tavsiye etmektedir.Ahmet Maranki Şifalı Kürler Kitabından Bu bilgiler aktarılmıştır.

Isırgan ile Hazırlanmış Preparatlar alerjilk semptomların tedavisinde son derece etkilidir. Dünya üzerinde bir çok ülkede ve değişik toplumlarda bu bitki tedavisi kullanılmaktaydı. Bu bitkiyi yüzyıllardır öksürük, burun akıntısı, göğüs sıkışıklığı, astım, boğmaca ve tüberküloz gibi sorunları tedavi etmek için kullanmışlardır.Ahmet Maranki Şifalı Kürler Kitabından Bu bilgiler aktarılmıştır.

Avrupalı aromaterapistler bu konuda kurdeşen ve kaşıntı gibi cilt sorunlarının tedavisi için papatya ile hazırlanmış preparatlarla masaj yapılmasını öneriyorlar.( Not: Seneler önce Rusyadan gelen kereste halinde göknar ağaçlarından bulaştığını sandığım bir alerji hastalığında taze toplanmış papatya yapraklarını kaynatarak kaşıntı olan bölgelerde soğudukdan sonra kullandığımda rahatlacı ve iyileştirici özelliğinin olduğunu ben gördüm. Ancak bu kesinlikle doktor tavsiyesinde kullanılmış bir yöntemdir. Şifalı bitkilerin faydaları olabileceği gibi yan etkileride bulunmaktadır. Bu sitede bilgi paylaşımı yapılmaktadır. Teşhisler uzman doktorlar tarafından yapıldığında hastalıklara uygun bitkiler yine uzman doktorların tavsiyeleriyle kullanılmalıdır. )

Ahmet & Elmas Maranki konu ile ilgili düşüncelerini şöyle paylaşmıştır. Alerji diye bir organ olmadığına göre kanın ve karaciğerin temizlenmesi alerji probleminin çözümünü sağlayabilir. Alerji rahatsızlığı olan kişilerin yılın belli zamanlarında kozmik beden temizliği ve detoks pragramlarıyla mutlaka karaciğer ve kanlarını temizlemesi gerekir diye bahsetmiştir.

Alerjiye yönelik kullanabileceğiniz Şifalı Taşlar şöyledir.

Ametist Taşı Ametist Taşının Faydaları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
Ametist Taşının Faydaları

Kehribar Taşı Kehribar Taşının Faydaları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
Kehribar Taşının Özellikleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg