Acı Çehre Tohumu İle Zayıflama - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


Acı Çehre Tohumu İle Zayıflama

Acı Çehre Tohumu İle Zayıflama
29 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.

Eğer sizde hızlı şekilde zayıflamak istiyorsanız Acı Çehre Tohumunu keşfetmeli ve nasıl hızlı şekilde zayıflattığına şahit olmalısınız. Fazla kilolarınızdan hemen kurtulmak ve daha sağlıklı yaşamak için Acı Çehre Tohumunu keşfetmeli ve hemen en yakın aktara gitmelisiniz. Acı Çehre Tohumu nedir? Acı Çehre Tohumu nasıl kullanılır? Acı Çehre Tohumu ne işe yarar? İşte tüm bu soruların yanıtını hemen bulabilirsiniz.

Acı Çehre Tohumu Nedir?

Genellikle zayıflama amaçlı kullanılan ve acı çehre otu olarak da bilinen bir bitkidir. Zayıflamak için farklı yöntemler arayan insanların sıklıkla başvurduğu ve aktarlarda da önerilen bir bitkidir. Kimyasallardan uzak durmak ve daha faydalı olabilecek bitkisel yöntemler denemek isteyen herkesin tercih etmesi gereken Acı Çehre Tohumunu daha keşfetmediyseniz ve en kısa sürede zayıflamak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız.

Acı Çehre Tohumu Faydaları

 • Metabolizmayı hızlandırarak hızlı kilo vermeye yardımcı olur.
 • Sindirim sistemini düzenler ve yağ yakımını hızlandırır.
 • Kötü kolesterolü düşürücü özelliği vardır.
 • Ödem ve şişliği yok eder.
 • Kabızlık sorununu çözer.
 • Tatlı yeme isteğini yok eder.
 • İştahı azaltır.
 • Cildin sıkı kalmasına yardımcı olur, sarkmaları önler.
 • Prostat üzerinde de iyileştirici özelliği vardır.

Acı Çehre Tohumu Nasıl Kullanılır?

Acı Çehre Tohumu çayı yapmak için; 1 bardak sıcak suyun içerisinde 6 adet kurutulmuş Acı Çehre Tohumu atın ve 5 dakika demlenmesini bekleyin. Ardından süzerek çayınızı afiyetle içebilirsiniz. Sabah, öğle ve akşam 1’er bardak Acı Çehre Tohumu çayı tüketebilirsiniz. Eğer fazla geleceğini düşünürseniz sabah, akşam içebilirsiniz. Özellikle kahvaltıdan 30 dakika önce tüketmenizde fayda var. Metabolizmanızı ateşler ve daha hızlı çalışmasına yardımcı olur.

Diğer bir yöntem ise; günde 2 kere yani sabah ve akşam olmak üzere, 34 tane Acı Çehre Tohumunu ılık su ile karıştırıp çiğneyerek tüketebilirsiniz. Aynı sakız kıvamını alacak ve çiğnemeniz kolaylaşacaktır. Ortalama olarak 1 haftada 2 kilo verebilir ve yanına bir de sporu eklerseniz daha kalıcı ve hızlı zayıflayabilirsiniz.

Ayrıca Acı Çehre Tohumunu; kalp, karaciğer, şeker rahatsızlığı, kronik bir rahatsızlığı, bünyesi hassas olan ve alerjik reaksiyon verenlerin tüketmesi sakıncalıdır.

Etiketler:

Acı Çehre Tohumu İle Zayıflama Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Merve Aymak dedi ki:

  Öncelikle siteniz harika Acı Çehre Tohumu hiç duymamıştım sayenizde yararlı bir bitki olduğunu anladım yararları harika kendim alıp deneceğim bu tarz makaleler hoşuma gitti anlık olarak takip ediyorum sizi artık

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg