1 Ayda 10 Kilo Vermek Mümkün Mü? - Şifalı Bitkiler - Şifalı Bitkiler


1 Ayda 10 Kilo Vermek Mümkün Mü?

1 Ayda 10 Kilo Vermek Mümkün Mü?
25 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 258 kez okundu.

Zayıflama istiyorum diyenler buraya! 1 ayda 10 kilo vermek ister misiniz? Peki, bu mümkün mü? Gerçekten 1 ayda 10 kilo verilir mi? İşte bilmeniz gereken tüm detaylar ve sizin için birkaç tavsiye.

1 Ayda 10 Kilo Vermek Sağlıklı Mı?

Aslında şöyle bir gerçek var. Aşırı kilolu insanlar ya da yağ dokusu daha fazla olan insanların ayda 10 kilo vermesi doğal olabilir. Ancak doğru yöntemler ile bunu sağlayabilirseniz. 95 kilodan 85 kiloya düşebilirsiniz. Ancak 65 kilodan 55 kiloya düşmek belki bu kadar kolay olmayacaktır. Her zaman mantıklı olan haftada 1 kilo ortalaması olsa da çok uzun süre aynı kiloda takılı kaldıysanız ve yağ oranınız çok değilse zayıflamak kolay olmayabilir. Ayrıca sağlığınız açısından da sağlıklı olmayabilir.

Kaloriyi yakabilmek ve yaktığınızı koruyabilmek için oldukça profesyonel hizmet almanız gerekir. Sporundan, diyetine hatta günlük yaşam tarzınıza kadar her şeyi değiştirebileceğinizi bilmelisiniz. Ayrıca kiloyu vermek bir yana, verdikten sonra da bunu koruman en önemli olanıdır. Metabolizma yaşınız ve hızınızla da alakalı olarak daha net sonuçlar alabileceğinizi size söyleyecek bir destekten bahsediyoruz. Sindirim sisteminizin çalışma şekli ve tabi ki kusursuz şekilde her detaya uymanız gerekir.

Metabolizma hızınıza bağlı olarak kilo verme işlemini hesaplayarak devam etmeli ve sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ortalama olarak 1 ayda 70000 kalori harcamalısınız ki 10 kilo verebilesiniz. Bunun için tek başınıza değil her konuda uzmanlığa sahip olan bir diyetisyen ve spor hocasıyla çalışarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Çünkü karşılaşabileceğiniz her sorundan sizi en iyi koruyacak olanlar onlardır. Hem doğru yolu gösterebilir hem de hızlıca kilo vermeye başlamanızı sağlayabilirler.

10 Kilo Ne Kadar Sürede Verilebilir?

Eğer sağlıklı şekilde 10 kilo vermek isterseniz en fazla 60 güne ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Sağlıklı olanı budur. Yani ayda 5 kilo vermek ve olumsuz etkilenmemek için yapmanız gereken budur. Ortalama haftalık 1,5 kilo vermek en doğal olanıdır. Bunları göz önünde bulundurarak diyetinize ve sporunuza başlamanızı tavsiye ederiz.

Etiketler:

1 Ayda 10 Kilo Vermek Mümkün Mü? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Can dedi ki:

    Fazla kilolardan kısa sürede kurtulmak isteyenler genellikle bunlara dikkat etmiyor. Sağlıklı kilo vermek hızlı kilo vermekten daha iyidir.

  2. Özlem dedi ki:

    Aktüel bir konuya değinmişsiniz. Çünkü kilo vermek isteyenlerin yaptığı en sık hatalardan birisi kısa sürede yüksek oranda kilo vermeye çalışmak.
    Haliyle bir çoğu yanlış uygulamalar nedeniyle sağlıklarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalmakta. Konuda da belirtildiği gibi süreci uzun tutmak ve uzman tavsiyelerine uygun kilo vermeye çalışmak en doğrusu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
kamagra 100 mg